NERIJEŠENO NA BIKARI

Kontrolna utakmica između naše dvije momčadi

Poveo je Osijek II golom Llanosa, a u završnici susreta izjednačio je Ejupi iz jedanaesterca.

Kontrolnu utakmicu na igralištu Sportskog centra „Ante Gotovina“ na Bikari odigrale su momčadi Osijeka i Osijeka II. Rezultat je bio neriješen 1:1, a oba su pogotka postignuta u drugom dijelu susreta. Prvo je Nicholas Llanos doveo trećeligaša u vodstvo u 64. minuti, a izjednačio je Ejupi iz kaznenoga udarca kojega je sam izborio, kada ga je vratar Kukić, u 85. minuti, srušio ispred svojih vratiju. Bio je to drugi jedanaesterac u ovome dvoboju, a onaj prvi, iz 34. minute, Hajradinović nije uspio pretvoriti u pogodak, budući da je pucao pokraj desne vratnice.

Izabranici Dine Skendera odlično su parirali svojim kolegama iz prve momčadi u oba poluvremena. Imali su preko Lončara dvije izrazite prigode, u 16. i 24. minuti, dok je na drugoj strani do pogotka mogao Lopa koji u 20. minuti nije uspio svladati istrčalog Kukića.

Drugi „penal“ donio izjednačenje

U nastavku je Hudeček idealno s desnog krila ubacio loptu u šesnaesterac gdje je spretan i priseban bio Llanos i iz blizine svladao Santinija. U samoj završnici Mudražija je lijepo proigrao Ejupija, Kukić nije imao izbora nego ga zaustaviti prekršajem za najstrožu kaznu iz koje je centarfor Bijelo-plavih izjednačio rezultat.

Sastav Momčadi

Za Osijek su u prvom dijelu igrali: Malenica, Škorić, Barać, Grgić, Barišić, Mioč, Hajradinović, Šorša, Lopa, Grezda i Marić. U drugom poluvremenu su nastupili: Santini, Šimunec, Milović, Lončar, Bočkaj, Jambor, Mudražija, Bognar, Pervan, Boban i Ejupi. Osijek II je igrao u sastavu: Kukić, Hudeček, Jakšić, Lončar (od 46. Šutalo), Ćosić, Talys, Soldić, Žaper, Llanos, Pilj (od 63. Juranović) i Šimičić (od 65. Pongračić).